Skip to main content

FUSO Canter

Salon sprzedaży Fuso Canter

MB Poznań to autoryzowany dealer FUSO Canter

Oferujemy duży wybór modeli pojazdów ciężarowych FUSO Canter. Salon sprzedaży znajduje się w naszym oddziale w Komornikach koło Poznania, przy autostradzie A2. Znajomość lokalnego rynku, wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje pozwoliły nam zbudować profesjonalny zespół specjalistów. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż samochodów użytkowych, ale też fachowe doradztwo w zakresie wyboru i konfiguracji modelu najlepiej odpowiadającego wymaganiom Twojego biznesu.

Jako dealer FUSO Canter doskonale znamy nasze produkty, dlatego udzielamy zainteresowanym klientom szczegółowych informacji na temat oferty i innowacyjnych rozwiązań zastosowanych przez producenta. Prowadzimy sprzedaż FUSO Canter na dogodnych warunkach finansowych, z minimum formalności, dzięki czemu samochody szybko trafiają do odbiorców.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w wyborze najlepszej ciężarówki Canter.

Sprzedaż FUSO Canter – odpowiedź na potrzeby Twojego biznesu

Potrzebujesz przewieźć produkty na płaskiej platformie coś na wywrotce? A może prowadzisz firmę z zakresu usług przewozowych bądź komunalnych i szukasz pojazdu z wymiennym nadwoziem? W ofercie  FUSO Canter są dostępne pojazdy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dealer FUSO Canter MB Poznań oferuje szeroką gamę modeli samochodów FUSO – jednego z czołowych producentów aut użytkowych. Prowadzimy sprzedaż FUSO Canter zarówno w wersji spalinowej, jak i nowoczesnych aut elektrycznych eCanter. Dostępne pojazdy to funkcjonalne, wydajne modele, przystosowane do różnych zadań i pracy w zmiennych warunkach. Pięć klas wagowych, sześć rozstawów osi, trzy silniki, trzy warianty kabiny, dwa rodzaje skrzyni biegów oraz liczne rozwiązania zabudowy fabrycznej pozwalają w pełni dostosować pojazd do potrzeb klienta. Dzięki temu ciężarówki FUSO Canter mają tak wszechstronne zastosowanie.

Oferowane przez nas pojazdy są gotowe na każde wyzwanie, niezależnie od branży, w jakiej działasz. Dzięki kompaktowym wymiarom ciężarówki sprawdzą się świetnie w transporcie dystrybucyjnym, zwłaszcza w dostawach i usługach w mieście. Wysoka wytrzymałość i nośność podwozia sprawiają, że pojazdy FUSO Canter są idealne do branży budowlanej, szczególnie do pracy na budowie i do przewozu materiałów. Praktyczne i zwrotne ciężarówki FUSO Canter wykorzystasz również w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu, a nawet do transportu żurawi. Ogromna wszechstronność Cantera pozwala użytkować go całorocznie przez służby komunalne. Posypywanie i odśnieżanie dróg zimą, porządkowanie drewna w parku jesienią, wywóz śmieci z letniej imprezy na świeżym powietrzu czy oczyszczanie studzienek i rowów wiosną – w każdej z tych prac samochody FUSO Canter sprawdzą się znakomicie.

Autoryzowany serwis FUSO Canter – profesjonalizm i kompleksowość

MB Poznań to nie tylko oficjalny dealer FUSO Canter, ale też dwa autoryzowane serwisy. Dogodna lokalizacja w Komornikach i Swarzędzu-Jasinie zapewnia łatwą dostępność do usług zarówno dla stałych klientów, jak i osób, którym przydarzy się nagła awaria lub usterka w trasie. Serwis FUSO Canter dysponuje odpowiednim sprzętem i zapleczem technicznym, takim jak 10-tonowe podnośniki nożycowe, 24-metrowe, pełno-przejazdowe kanały, podnośniki kolumnowe i suwnica, a także technologiami zalecanymi przez producenta FUSO Canter. To pozwala nam na sprawną i skuteczną naprawę każdego samochodu. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki, elektryki samochodowej, napraw blacharskich i powypadkowych.

Naszym atutem jest kompleksowość usług, dlatego, oprócz serwisu i napraw, oferujemy również mycie pojazdów. Dysponujemy własną myjnią, gdzie po usłudze czyścimy samochody klientów. Ponadto w hali serwisowej w Swarzędzu-Jasinie znajduje się blacharnia i lakiernia, w której dokonujemy napraw blacharsko-lakierniczych. Oferujemy również mobilną usługę Service 24 h. Gdy przydarzy Ci się nieprzewidziana sytuacja na drodze, pomożemy Ci – dojedziemy i naprawimy Twój samochód ciężarowy bezpośrednio na trasie.

Serwis spełnia wysokie standardy marki zarówno pod względem wyposażenia warsztatu, jak też umiejętności i kwalifikacji mechaników. Specjaliści MB Poznań systematycznie podnoszą swoje kompetencje i wiedzę, co zapewnia najwyższą jakość i profesjonalizm usług. Nasz zespół poradzi sobie z każdą awarią i usterką pojazdu.

Jako oficjalny serwis marki dysponujemy oryginalnymi częściami do ciężarówek FUSO Canter. U nas zaopatrzysz się w podzespoły, które możemy od razu zamontować w warsztacie w Twoim samochodzie lub które zabierzesz ze sobą jako elementy zapasowe w razie niespodziewanej awarii na drodze.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i usług, szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny.