Skip to main content

Oryginalne części zamienne do ciężarówek w szerokim wyborze

Na wysoką niezawodność techniczną i bezpieczeństwo pojazdu składa się wiele elementów, w tym części i podzespoły, które go tworzą. Każdy z nich – zawieszenie, układ jezdny, akumulator czy kabina kierowcy – pełni bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu całości. Dlatego warto dbać o ich najlepszą jakość, a tę gwarantują jedynie oryginalne części zamienne do pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz. Dzięki nim wartość pojazdu, jego trwałość i gotowość do pracy będą utrzymane na najwyższym poziomie. Oryginalne części TIR Mercedes-Benz są objęte europejską gwarancją, co sprawia, że gdziekolwiek w Europie przytrafiłaby się usterka, wymiana uszkodzonego elementu jest bezpłatna w każdym z autoryzowanych serwisów.

Jeśli chodzi o Polskę i części do samochodów ciężarowych, Poznań zaprasza kierowców z całego kraju. W stacji MB znajdziesz zarówno nowe, jak i używane części do samochodów ciężarowych Mercedes. Dzięki temu masz pewność, że Twój pojazd zawsze będzie w optymalnym stanie i posłuży do transportu bez zaskakujących awarii. Możesz liczyć na nas również po wypadkach i innych zdarzeniach losowych.

Części do ciężarówek, części TIR Mercedes-Benz

Producent części do ciężarówek dba jednak nie tylko o pojazdy nowe. Samochody ciężarowe Mercedes-Benz to konstrukcje wyjątkowo wytrzymałe i często służą swoim właścicielom przez wiele lat, zaś na ich liczniku można zobaczyć tysiące przebytych kilometrów. I mogą pokonać kolejne tysiące, ponieważ dla takich właśnie, starszych pojazdów powstała oferta części do ciężarówek TruckParts – korzystnych cenowo i gwarantowanych jakościowo przez Mercedes-Benz. Dlatego inwestycja w Mercedesa to inwestycja w długie lata użytkowania pojazdu.

Wszystkie części zamienne do ciężarówek są oczywiście w pełni zgodne z pojazdami tej marki, dlatego po ich wymianie zyskają one wręcz nowe życie. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz tu części do pojazdów ciężarowych tego producenta niezależnie od ich typoserii czy rocznika. Możesz upewnić się przed wizytą, czy mamy odpowiednie części zamienne do pojazdów ciężarowych, które posiadasz, dzwoniąc do nas lub kontaktując się drogą mailową.

Dlatego, jeśli potrzebujesz części do ciężarówek, Poznań to miasto, o którym warto pamiętać!

Poznaj ofertę – części do ciężarówek, części do tirów – Poznań

MB Poznań oferuje szeroki wybór części TIR w korzystnych cenach. W ofercie znajdują się wszystkie potrzebne podczas przeglądu części do samochodów ciężarowych eksploatacyjne oraz do napraw powypadkowych. W ten sposób pojazdy ze starszych typoszeregów mają również zapewnione części spełniające wysokie standardy marki, a klient zyskuje pełną przejrzystość kosztów, pewne pochodzenie i gwarancję producenta.

Trwałość części do ciężarówek produkowanych przez Mercedes-Benz pozwala także regenerować je bez uszczerbku na jakości i funkcjonalności po upływie lat, dzięki czemu spełniają one wymogi stawiane nowym częściom. Dlatego dla starszych typoszeregów nasz serwis z częściami do ciężarówek w Poznaniu dodatkowo zapewnia oryginalne regenerowane części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz oraz części używane Mercedes-Benz – obydwa rozwiązania zapewniają niższe koszty, korzystnie wpływają na środowisko i skracają pobyt w serwisie MB Poznań.

Części do ciężarówek – Poznań

W oddziale MB Poznań w Komornikach w zespole zajmującym się sprzedażą części do samochodów ciężarowych pracuje pięć osób. Ich pracą zarządza Rafał Gościński. W Swarzędzu dział ten liczy sześć osób, a jego kierownikiem jest Michał Stachowiak. W obydwu placówkach możesz liczyć na dokładnie te części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, których potrzebujesz.

Ponieważ dysponujemy zapasem części do samochodów ciężarowych Mercedes, rzadko zdarza się sytuacja, że musisz czekać na sprowadzenie elementu, który będzie Ci potrzebny. Na składzie mamy cały czas części do tirów oraz części zamienne do samochodów ciężarowych innego rodzaju, wyprodukowanych przez Mercedesa. Jeśli jednak zdarzy się nietypowa sprawa, nie będzie to również problemem – sprowadzimy odpowiednie części do pojazdów ciężarowych niezależnie od ich rodzaju.

Zapraszamy już dzisiaj! Części zamienne do tirów oraz innych pojazdów o większych gabarytach to ekonomiczny wydatek i solidna inwestycja w kolejne lata użytkowania samochodów. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zamów części do samochodów ciężarowych w mieście Poznań!

Kontakt Komorniki
części tir poznań

Rafał Gościński

Kierownik działu części zamiennych
tel.: +48 61 658 20 33
tel. kom.: +48 603 305 009

Kontakt Swarzędz-Jasin
portret

Michał Stachowiak

Kierownik działu części zamiennych
tel.: +48 61 654 53 76
tel. kom.: +48 782 999 143