Skip to main content

Niespodziewana usterka lub kolizja na trasie to zawsze sytuacja stresowa – opóźnienie dostawy oraz dodatkowe koszty, to wszystko dla każdej firmy transportowej może być poważnym problemem. Zarówno kierowca, jak i logistycy często rwą sobie włosy z głowy, myśląc, co robić w takiej sytuacji? Oferujemy im doskonałe rozwiązanie.

Mobilny serwis samochodów ciężarowych w Poznaniu

Dzięki usłudze Mercedes-Benz Service 24 h, która jest do dyspozycji przez całą dobę 365 dni w roku, możemy ten problem istotnie zmniejszyć, przywracając sprawność Państwa pojazdu. W tym właśnie celu powstał nasz mobilny serwis TIR. Jak działa mobilny serwis samochodów ciężarowych?

Załoga dyżurująca w Service 24 h to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, gotowi wyruszyć z pomocą na każde wezwanie i zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Serwis TIR 24h to pogotowie kryzysowe w każdej sytuacji, gdy samochód ciężarowy ulegnie awarii. Choć nasz mobilny serwis TIR w Poznaniu ma swoją siedzibę, jest gotowy ruszyć w każdy zakątek Polski, aby nieść pomoc. A jak ją wezwać?

Mobilny serwis – wezwij pomoc

Infolinia Mercedes-Benz Service24h jest dostępna w Państwa języku przez całą dobę, 365 dni w roku pod numerem +48 22 583 43 631. W razie szkody nasi doskonale wyposażeni mechanicy pośpieszą na ratunek z mobilnym serwisem. Warto wiedzieć, że większość awarii udaje się usunąć bezpośrednio na miejscu. Dlatego nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych sprawi, że pojazd może natychmiast wrócić na trasę i dokończyć zaplanowany kurs.

Ale mobilny serwis TIR jest gotów także na bardziej poważne sytuacje – np. spowodowane wypadkiem. Wówczas również służymy pomocą – możemy odholować pojazd do jednego z naszych serwisów w Swarzędzu-Jasinie lub Komornikach albo innego autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz. Oferujemy również pojazdy zastępcze.

Mobilny serwis TIR, a konkretnie – wiedza naszych specjalistów – często bywa także wsparciem dla ratowników. Dokładna znajomość systemów bezpieczeństwa i innowacji w pojazdach ciężarowych Mercedes-Benz, jaką dysponują pracownicy serwis TIR 24h, pozwala im szybciej i łatwiej dotrzeć do poszkodowanych, a tym samym uratować ich życie i zdrowie.

Dzięki usłudze Service 24 h jesteśmy dla Państwa dostępni przez cały czas! Nasz serwis mobilny TIR przybędziemy tak szybko, jak szybko uda się pokonać dystans dzielący Poznań od miejsca zdarzenia. Wystarczy nas wezwać, a następnie spokojnie zaczekać, aż nasi specjaliści przybędą i zajmą się problemem. Naprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie, a samochód będzie mógł ruszyć dalej. Czego chcieć więcej?

 

Karta Mercedes ServiceCard to rozwiązanie, które dodatkowo ułatwia i usprawnia wszelkie rozliczenia związane z naprawami i usterkami. Dzięki Mercedes ServiceCard w przypadku awarii pojazdu klient otrzymuje natychmiastową gwarancję płatności i może bezgotówkowo uregulować swój rachunek w niemalże wszystkich autoryzowanych warsztatach serwisowych Mercedes-Benz.
Korzystając z karty Mercedes ServiceCard, można ponadto uniknąć ryczałtu serwisowego, naliczanego zwykle w przypadku awarii poza granicami kraju. Kartę otrzymają Państwo bezpłatnie od firmy MercedesServiceCard GmbH. Wniosek o kartę można także złożyć za pośrednictwem strony internetowej https://www.mercedesservicecard.de/pl/centrum-formularzy/
serwis tir poznań 24h
Infolinia Service 24 h
Zgłaszając awarię/wypadek,
należy przygotować następujące informacje/dokumenty:
  • numer rejestracyjny
  • numer podwozia
  • przebieg i datę pierwszej rejestracji pojazdu
  • nazwę właściciela pojazdu (płatnika faktury)
  • miejsce awarii i opis problemu
  • numer VAT-UE
  • kartę Mercedes ServiceCard (jeśli jest)