Skip to main content

Wydawać by się mogło, że znalezienie prezentu dla miłośnika dużych samochodów nie jest trudne. Jednak dla laika może to być wyzwanie, w związku z czym warto poszukać ciekawych inspiracji. Przedstawiamy pomysły na prezenty, które z pewnością spodobają się fanowi ciężarówek Mercedesa!

Dla nich warkot silnika jest jak najpiękniejsza muzyka. W sieci przeglądają fotografie ciężarówek, rozpoznając najdrobniejsze różnice między modelami. Tiry to ich największa pasja. Mają swoje ulubione marki, są zorientowani we wszystkich najnowszych trendach i jednocześnie znają wszystkie historyczne modele pojazdów. Problem pojawia się, gdy chcemy podarować drobny upominek takiej osobie. Ciężko wyobrazić sobie właściwy prezent dla fana ciężarówek Mercedesa z okazji świąt, urodzin lub imienin, którego jeszcze nie mają. Jak wybrać niebanalny i zarazem przydatny produkt? Co na prezent dla fana samochodów? Jak znaleźć trafiony prezent dla kierowcy TIR-a?

Co na prezent dla fana samochodów?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, co na prezent dla kierowcy TIR-a albo innego miłośnika ciężarówki będzie odpowiednie. MB Poznań Trucks przygotowało praktyczne wskazówki, dzięki którym znalezienie odpowiedniego upominku stanie się znacznie prostsze. Oczywiście wybierając prezent dla fana Mercedesa, zawsze należy brać pod uwagę indywidualne preferencje obdarowywanego. Trzeba zastanowić się, co lubi, jak spędza czas, jak również zrobić mały research dotyczący tego, co już posiada. Kupując prezent dla kierowcy zawodowego albo pasjonata ciężarówek należy podejść do sprawy podobnie jak w przypadku każdego innego prezentu – czyli z rozmysłem!

Cyfrowe wideorejestratory – trafiony prezent dla kierowcy TIR-a

Dobrym pomysłem na prezent dla kierowcy zawodowego jest kamerka, która umożliwia nagrywanie otoczenia pojazdu. W ten sposób można udokumentować każde zdarzenie, a w przypadku kradzieży, stłuczki lub awarii kamera gwarantuje niepodważalne dowody. Jeżeli obdarowywany kierowca posiada już kamerkę, warto pomyśleć o zakupie systemu kamer-lusterek. To oczywiście znacznie większy koszt niż pojedyncza kamerka, ale zarazem wspaniały prezent dla kierowcy Mercedesa. System kamer-lusterek jest w pełni cyfrowy. Wideorejestratory nie tylko nagrywają otoczenie, ale jednocześnie pomagają kierowcy w podejmowaniu decyzji na drodze. Przekazywanie obrazu w 360 stopniach sprawia, że martwe pole przestaje istnieć. Wideorejestratory umieszczone są na dachu i przekazują obraz na monitory umieszczone po bokach kabiny. Jest to świetny pomysł na prezent dla fana ciężarówek Mercedesa, będącego jednocześnie kierowcą.

Gadżety i dekoracje Mercedes-Benz

Wideorejestratory są bardzo praktyczne, ale niekoniecznie zaspokoją potrzebę wrażeń estetycznych. Zapewnią je klimatyczne gadżety i akcesoria, w tym miniatury pojazdów. To naprawdę znakomity prezent dla fana Mercedesa. Miniatury pojazdów posiadają prawdziwe cechy ciężarówek Mercedes. Są bardzo wytrzymałe, imponują najwyższą jakością wykonania, a także trwałością i elegancją. Miniatury aut będą pięknie prezentować się w gablocie w salonie, na biurku w pracy, w siedzibie firmy, ale również na parapecie w sypialni czy w garażu. Pojazdy z klasyczną gwiazdą są symbolem prestiżu i dotyczy to również pomniejszonej wersji tych aut. Dla tych, którzy wolą duże auta od miniaturek na półce, świetną opcją na prezent dla miłośnika Mercedesa będą designerskie plakaty z samochodami ulubionej marki. Taki poster sporych rozmiarów nada mieszkaniu, czy pomieszczeniom biurowym, ciekawego charakteru. Nadal zastanawiasz się, co na prezent dla fana Mercedesa? Czytaj dalej.

Odzież

Być może nie każdy o tym wie, ale Mercedes-Benz to nie tylko producent niezawodnych, prestiżowych samochodów, ale również marka odzieży. Fanom mody polecamy świetnie wykonane portfele i torby z logiem ulubionej marki. Produkty zaprojektowano tak, aby ich design sprawdzał się w wielu różnych sytuacjach, od profesjonalnych, po te mniej zobowiązujące. To świetny pomysł na prezent dla fana ciężarówek Mercedesa.

Albumy ilustrowane 

Z kolei dla tych fanów motoryzacji, którzy chcą zwiększyć wiedzę o autach ulubionej marki, polecamy bogato ilustrowane albumy o historii pojazdów z klasyczną gwiazdą. Przeczytasz tam liczne ciekawostki o ciężarówkach Mercedes, a także obejrzysz zdjęcia tych najbardziej znanych, jak i najrzadszych samochodów. Albumy są dostępne w języku angielskim lub niemieckim. Z pewnością ucieszą one wielu fanów marki Mercedes, którzy otrzymają prezent. Jednak dla zawodowych truckerów najlepszym wyborem będzie coś praktycznego. Zatem co kupić kierowcy ciężarówki na prezent?

Felgi, odkurzacze, dywaniki

pomysły na prezent dla fana ciężarówekCiekawą propozycją w przypadku kierowcy jest podarowanie mu w prezencie kompletu opon. Świetną opcją mogą być również felgi. To piękny prezent dla kierowcy Mercedesa. Łączy kwestie praktyczne z estetyką i gwarantuje satysfakcję u obdarowanej osoby. Dla bardziej praktycznie nastawionych polecamy odkurzacz do aut. To trafiony pomysł na prezent dla kierowcy zawodowego, który w kabinie auta spędza mnóstwo czasu. W roli upominku sprawdzą się także dywaniki do TIR-a, np. welurowe. Nie jest to może najbardziej zapadający w pamięć prezent dla fana ciężarówek Mercedes, ale nie o to chodzi w dawaniu prezentów. Trwały i komfortowy dywanik to niezbędny element wyposażenia ciężarówki i nie ma przeciwwskazań, by podarować je bliskiemu kierowcy.